Administrator IT

Flytronic, Gliwice Added 25 kwietnia 2018

Flytronic (WB Group) to lider rynku UAV w Polsce i rozpoznawalna marka na świecie. Jesteśmy nowoczesną firmą inżynierską, zajmująca się projektowaniem i produkcją bezzałogowych samolotów i ich podzespołów wykorzystywanych przez klientów na całym świecie. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Administrator IT (IT Specjalist).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
? administracja firmową infrastrukturą teleinformatyczną,
? opieka nad serwerami, stanowiskami komputerowymi, urządzeniami sieciowymi wraz z aktualizacją oprogramowania,
? bieżące wsparcie techniczne użytkowników oraz przeprowadzenie instruktażu dla nowych użytkowników,
? przygotowanie procedur obsługi aplikacji, serwisów oraz dokumentacji technicznej,
? raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy

WYMAGANIA:
? wykształcenie wyższe (kierunek informatyka lub pokrewny),
? rozległa wiedza z zakresu serwerowych systemów operacyjnych (Windows,Linux),
? umiejętność konfiguracji sieci LAN,WAN,
? znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (poziom min. B2),
? doświadczenie w zarządzaniu systemem backupu oraz centralnym oprogramowaniem antywirusowym,
? mile widziana znajomość zagadnień instalacji niskoprądowych (monitoring, kontrola dostępu, instalacje towarzyszące),
? czynne prawo jazdy kat. B,
? wysoka zdolność interpersonalna i komunikacyjna,
? odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

OFERUJEMY:
? stabilne warunki zatrudnienia (etat lub B2B) w nowoczesnym miejscu pracy,
? możliwość rozwoju zawodowego i samodzielność działania,
? atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy,
? bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multisport, dofinasowanie do wypoczynku, lekcje j. angielskiego).

Miejsce pracy: Gliwice ul. Bojkowska 43

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy o przesłanie na adres:
rekrutacja@flytronic.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym mojego wizerunku zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę FLYTRONIC z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 43 w zakresie procesu rekrutacyjnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych tekst jednolity Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm. i ustawą z dnia 04.02.1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Dz. U. nr 90, poz.631 z późn. zm.).