INŻYNIER OPROGRAMOWANIA

WB Electronics, Warszawa Added 12 października 2023

MIEJSCE PRACY: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • Tworzenie, testowanie i rozwój oprogramowania w systemach operacyjnych rodziny Linux, w szczególności w systemach wbudowanych
  • Projektowanie i implementacja sterowników urządzeń w jądrze Linux
  • Debugowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem i sterownikami w ramach realizowanego projektu
  • Udział w opracowywaniu specyfikacji technicznych i wymagań projektowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Aktywna współpraca z Zespołem w ramach projektu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne; w tym studenci ostatnich lat (preferowane kierunki studiów to elektronika, automatyka, informatyka lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux
  • Wysokie umiejętności programowania w C/C++, Python
  • Praktyczna znajomość protokołów i standardów: I2C, SPI, CAN, UART, PCI, GPIO, Ethernet, USB
  • Umiejętność obsługi, konfiguracji, debugowania urządzeń elektronicznych
  • Umiejętność posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową
  • Znajomość systemów kontroli wersji np. Git
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość architektury oprogramowania w Nvidia Jetson Linux i innych platform do ML
  • Znajomość frameworka GStreamer
  • Znajomość architektury mikrokontrolerów ARM

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)