Inżynier Uczenia Maszynowego

WB Electronics, Warszawa Added 15 grudnia 2021

WB ELECTRONICS S.A. poszukuje pracowników na stanowisko: Inżynier Uczenia Maszynowego

Od kandydatów oczekujemy:

– Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;

– Bardzo dobra umiejętność programowania, znajomość języka Python;

– Znajomość TensorFlow, PyTorch,  Keras i innych narzędzi używanych w uczeniu maszynowym;

– Wysoki poziom samodzielności, odpowiedzialność;

– Znajomość zagadnień związanych z Uczeniem Maszynowym i Deep Learning;

– Udokumentowana w projektach znajomość podstaw statystyki

– Umiejętności analityczne;

– Umiejętność rozwiązywania problemów (problem solving);

– Umiejętność szybkiego uczenia się;

– 4+ lata doświadczenia w realizacji projektów przy użyciu Uczenia Maszynowego

Mile widziane:

– Doświadczenie w dziedzinie Computer Vision lub znajomość narzędzi używanych przy Big Data;

– Dobra znajomość języka angielskiego;

– doktorat z dziedziny związanej ze statystyką lub analizą danych

Zadania przyszłego pracownika:

  1. a) Praca nad modelami Deep Learning i Machine Learning
  2. b) Projektowanie nowych rozwiązań w dziedzinie wizji komputerowej przy użyciu m.in. DNN
  3. c) Wdrażanie i praca nad testowaniem programów z użyciem metod Deep Learning i uczenia maszynowego
  4. d) Praca nad opracowywaniem rozwiązań dla Big Data

Miejsce pracy: Warszawa, róg Okopowej i Leszno

Dokumenty prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja_ml@wb.com.pl. W tytule maila wpisać: Inżynier ML, dział RT-ML

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: IOD@wb.com.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.