Konstruktor Mechanik

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 16 maja 2019

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Konstruktora Mechanika.

Zakres zadań:

  • Projektowanie bezzałogowych statków powietrznych.
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Wdrażanie i nadzór nad produkcją i montażem bezzałogowych statków powietrznych.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Wykonywanie prac rozwojowych przy prototypach.

Wymagania:

  • Studia wyższe o kierunku mechanicznym (lotnictwo, budowa maszyn lub pokrewne).
  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowana znajomość SolidWorks).
  • Język angielski w stopniu dobrym.
  • Profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego rozwiązywania problemów.
  • Silna motywacja i chęć rozwoju.
  • Mile widziane zdolności manualne oraz doświadczenie w lotniczym modelarstwie RC.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość udziału w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.
  • Praca w profesjonalnym zespole.
  • Miłą atmosferę w pracy.

Dokumenty proszę nadsyłać na poniższy adres wskazując stanowisko pracy rekrutacja@wb.com.pl

prosimy o dopisanie klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: l.ponder@wb.com.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.