Kontroler Finansowy / Analityk Biznesowy BI

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 9 sierpnia 2022

WB ELECTRONICS S.A. lider polskiego przemysłu obronnego w obszarze specjalistycznej elektroniki i informatyki wojskowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i weryfikacja prognoz finansowych Spółki i Grupy Kapitałowej;
  • sporządzanie i weryfikacja budżetu rocznego Spółki i Grupy Kapitałowej;
  • współpraca ze spółkami zależnymi przy sporządzaniu prognoz i budżetów spółek zależnych;
  • współpraca przy tworzeniu budżetów projektów, działów, inwestycji i innych;
  • monitorowanie i analiza wykonania budżetu Spółki i spółek zależnych;
  • analizowanie przyczyn zaistniałych odchyleń do budżetu / prognozy
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych Spółki i Grupy Kapitałowej;
  • implementacja i utrzymanie systemu raportowania wyników Spółki oraz Grupy Kapitałowej w oparciu o rozwiązania klasy BI (mile widziana platforma Power BI, Qlik View, Tableau itp.);
  • raportowanie wyników poszczególnych kontraktów / projektów oraz całego portfolio
  • weryfikacja wydatków Spółki i spółek zależnych;
  • budowanie narzędzi analitycznych według potrzeb Spółki i Grupy Kapitałowej;
  • wykonywanie innych zadań związanych z pełnioną funkcją w celu dostarczania wiarygodnej informacji zarządczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • około 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad rachunkowości i metod kontroli zarządczej
  • biegła znajomość narzędzi służących do analizy danych, w tym zaawansowana znajomość Excela (automatyzacja pozyskiwania danych z baz ERP, makra, zapytania bazodanowe SQL);
  • doświadczenie przy implementacji systemów raportowania klasy BI;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • proaktywność oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • dbałość o szczegóły i analityczne myślenie.
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie o charakterze kontraktowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (tryb hybrydowy);
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity;
  • pracę w silnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Dokumenty proszę nadsyłać na adres rekrutacja@wb.com.pl z dopiskiem stanowiska pracy: Kontroler Finansowy / Analityk Biznesowy BI

W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: lOD@wb.com.pl  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.