Młodszy Programista C++ w dziale Uczenia Maszynowego

WB Electronics, Macierzysz Added 9 listopada 2020

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Miejsce pracy: Macierzysz; 1,5 km od Warszawy w kierunku Ożarowa Mazowieckiego; 10 km od centrum Warszawy; Dojazd możliwy regularną Warszawską linią autobusową.

Niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w języku C++;
  • Samodzielność, odpowiedzialność;
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów (problem solving)
  • Znajomość systemu Linux
  • Umiejętność pisania testowalnego kodu

Mile widziane:

  • Znajomość popularnych autopilotów UAV
  • Wiedza na temat działania filtru Kalmana; znajomość zagadnienia filtracji/estymacji stanu
  • Doświadczenie w pracy nad nawigacją wizyjną
  • Znajomość działania SLAMu
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość RTOS dla systemów wbudowanych
  • Znajomość MATLAB’a
  • Znajomość języka angielskiego

Zadania przyszłego pracownika:

  1. Praca nad oprogramowaniem do samolotów bezzałogowych
  2. Praca nad projektem nawigacji wizyjnej
  3. Znaczący wpływ na produkt końcowy
  4. Udział w całym procesie tworzenia rozwiązania od prototypu do produktu

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie obecnej na rynkach międzynarodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość dofinansowania karty Multisport
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Dokumenty proszę nadsyłać na poniższy adres :

 rekrutacja@wb.com.pl z dopiskiem: Programista C++, dział RT-ML

prosimy o dopisanie klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: lOD@wb.com.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.