Operator bezzałogowych systemów powietrznych

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 16 października 2019

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora bezzałogowych statków powietrznych.

Zakres zadań:

  • Testowanie, badanie oraz konfigurowanie systemów bezzałogowych.
  • Prowadzenie szkoleń z systemów bezzałogowych.
  • Serwisowanie i utrzymywanie zdatności systemów bezzałogowych do eksploatacji.
  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Udział w projektowaniu systemów bezzałogowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z systemami bezzałogowymi.
  • Znajomość zagadnień z dziedziny lotnictwa.
  • Mile widziane zdolności manualne oraz doświadczenie w budowie modeli samolotów RC.
  • Umiejętność pilotażu RC (mode 2).
  • Dyspozycyjność.
  • Profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikowanie się w sposób płynny.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie międzynarodowej
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość dofinansowania karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dokumenty proszę nadsyłać na poniższy adres:  rekrutacja@wb.com.pl wskazując stanowisko pracy

prosimy o dopisanie klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: l.ponder@wb.com.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.