Pomocnik w dziale Uczenia Maszynowego

WB Electronics, Macierzysz Added 6 marca 2020

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik w dziale Uczenia Maszynowego

Od kandydatów oczekujemy:

  • Kandydat w trakcie studiów, lub po studiach,
  • Znajomość zagadnień związanych z dziedziną Uczenia Maszynowego,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziane:

  • Zainteresowanie dalszym rozwojem,
  • Umiejętność programowania.

Zadania przyszłego pracownika:

  • praca nad tworzeniem zbiorów danych do wykorzystania w uczeniu maszynowym,
  • wykonywanie innych prac związanych z projektem w dziale Uczenia Maszynowego.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • komfortowe warunki pracy i doskonałą atmosferę,
  • możliwość pracy na część etatu, elastyczne godziny pracy.

Dokumenty proszę nadsyłać na adres: rekrutacja@wb.com.pl  dopisując stanowisko pracy

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: l.ponder@wb.com.pl.

prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Grupę WB dostępnych jest na stronie internetowej http://www.wbgroup.pl/pl/polityka-prywatnosci