Projektant Oprogramowania

WB Electronics, Warszawa Added 9 września 2021

WB Electronics S.A. poszukuje pracowników na stanowisko: Projektant Oprogramowania

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Leszno 14

Zadania:
 Projektowanie systemów, oprogramowania, interfejsów i baz danych;
 Opracowywanie dokumentacji technicznej;
 Wsparcie i nadzór w rozwoju oprogramowania;
 Analiza i opracowanie specyfikacji technicznych;
 Rozpoznawanie i wdrażanie nowych technologii;
 Projektowanie testów oprogramowania.
Wymagania:
 Pełne wykształcenie informatyczne, elektroniczne lub pokrewne;
 Umiejętność projektowania i modelowania w UML;
 Umiejętność programowania;
 Biegła znajomość technicznego języka angielskiego;
 Udokumentowane doświadczenie zawodowe:
o projektowanie min. 3 lata;
o programowanie min. 5 lat;
 Prawo jazdy, paszport.
Dodatkowe atuty:
 Doświadczenia z narzędziami i notacjami UML: EA, BPMN, SysML, ArchiMate;
 Umiejętności komunikacji, prezentacji. samodzielnego rozwiązywania zagadnień;
 Biegłość w jednym z języków: C/C++, Java, Python, Javascript, PHP;
 Znajomość:
o stylów i technologii architektonicznych: REST, SSE, SOAP, CORBA, DDS;
o baz danych: PostgreSQL, MariaDB/MySQL, SQLite;
o standardów wojskowych i cywilnych;
o zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania;
o mechanizmów bezpieczeństwa IT;
 Obsługa narzędzia programistycznych: git, redmine, testlink;
 Doświadczenia w rozwoju systemów dla służb mundurowych.

Oferujemy:
 Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie międzynarodowej
 Przyjazną atmosferę pracy
 Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
 Pakiet socjalny
 Prywatną opiekę medyczną
 Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
 Możliwość dofinansowania karty Multisport

Dokumenty proszę nadsyłać na adres rekrutacja@wb.com.pl z dopiskiem stanowiska pracy: Projektant oprogramowania
W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: lOD@wb.com.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.