Samodzielna Księgowa/y

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 9 sierpnia 2022

WB Electronics S.A. polski twórca i producent nowoczesnych technologii do zastosowań specjalnych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Zadania przyszłego pracownika:

  • Weryfikacja oraz terminowe wprowadzenie dokumentów księgowych;
  • Bieżące uzgadnianie i analiza kont księgowych zapewniające ich prawidłowość;
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP, intrastat;
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji podatkowych;
  • Pomoc w sporządzaniu kalkulacji oraz rocznych deklaracji podatkowych;
  • Prawidłowe prowadzenie wszelkich działań rachunkowych opartych na aktualnie obowiązujących przepisach prawa.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (rachunkowość, finanse);
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobrej znajomość programu MS Excel;
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego;
  • Dokładność, skrupulatność, komunikatywność, gotowość do nauki i pro-aktywność w działaniu.

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania SAP BO
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie międzynarodowej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość dofinansowania karty Multisport

Dokumenty proszę nadsyłać na adres rekrutacja@wb.com.pl z dopiskiem stanowiska pracy: Księgowa

W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: lOD@wb.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.