SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Mindmade, Warszawa Added 19 lipca 2019

MindMade Sp. z o.o. inżynierskie centrum technologiczne skupiające wybitnych specjalistów z dziedziny
łączności specjalnej, technologii komórkowych, kryptografii i dedykowanych rozwiązań elektronicznych, spółka o stuprocentowym kapitale polskim poszukuje osoby do pracy na stanowisku : SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Opis stanowiska:
• Bieżąca weryfikacja i księgowanie transakcji gospodarczych w systemie finansowo-księgowym,
• Księgowanie rozliczeń finansowych,
• Ewidencja i księgowanie operacji gospodarczych dotyczących środków trwałych i nakładów inwestycyjnych,
• Przygotowanie danych do sporządzania deklaracji podatkowych,
• Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych,
• Analiza i uzgadnianie kont księgowych,
• Czynności i zadania związane z okresowym i rocznym zamknięciem ksiąg,
• Współpraca w zakresie sprawozdawczości zarządczej,
• Współpraca z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami i specjalistami wewnątrz firmy.
Oczekujemy:
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości (preferowana branża produkcyjna)
• Wykształcenia kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość),
• Dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
• Znajomości systemu Comarch ERP
• Skrupulatności, dokładności, terminowości i dobrej organizacji pracy,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Dobrej znajomości arkusza kalkulacyjnego,
Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Pakiet medyczny,
• Dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia życiowego.
• Dobrą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres : eteczka@mindmade.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie poniższej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MindMade Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”