Specjalista ds. ofertowania i zamówień publicznych

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 17 kwietnia 2023

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES ZADAŃ:

  • Wyszukiwanie informacji o przetargach
  • Formułowanie i przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Opracowywanie wycen i kalkulacji cenowych
  • Przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej
  • Budowanie relacji z Klientem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji przetargowej
  • Znajomość Ustawy o Prawie Zamówień Publicznych, w tym mile widziane w zakresie Obronności i Bezpieczeństwa
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym – w szczególności MS Excel
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność, rzetelność

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)