Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Mindmade, Warszawa Added 6 lipca 2022

Spółka MindMade, jest centrum technologicznym w ramach grupy kapitałowej WB, specjalizującą się w zaawansowanych technologicznie mobilnych systemach łączności bezprzewodowych, projektowanych do zastosowań w komunikacji specjalnej oraz M2M w tym także szyfrowanej łączności specjalnej. Działalność spółki obejmuje projektowanie i produkcję urządzeń elektronicznych oraz systemów kierowanych na rynek specjalny (administracja publiczna, służby bezpieczeństwa publicznego, służby odpowiedzialne za ochronę infrastruktury krytycznej).

Obecnie do naszego zespołu w biurze w centrum Warszawy, poszukujemy Specjalisty/ki ds. Kadr i Płac

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników i współpracowników
  • przygotowywanie podstawowych umów (o pracę, zlecenie, dzieło, współpracę)
  • sporządzanie dokumentacji/deklaracji dla ZUS, PDOF, GUS, PFRON, PPK, itp.
  • kontrola ewidencji i rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych
  • obsługa PPK
  • kontrola kont rozrachunków pracowniczych, ZUS/PIT/PPK/PFRON – nadzór nad poprawnością sald oraz ich prawidłowym rozliczaniem
  • rozliczanie i księgowanie delegacji pracowniczych
  • dekretacja i księgowanie podstawowych transakcji
  • wprowadzanie faktur zakupu
  • monitorowanie i wprowadzanie zmian prawnych dotyczących rozliczeń kadrowo-płacowych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w naliczaniu płac, min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek niezbędny)
  • znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zobowiązań publiczno-prawnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, przepisów RODO
  • doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowych
  • znajomości podstaw księgowości
  • znajomości systemu Comarch Optima
  • skrupulatności, sumienności, dokładności, terminowości i dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości MS Excel

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy
  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o przesłanie CV na adres eteczka@mindmade.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez MindMade Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MindMade Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.