Specjalista Uczenia Maszynowego

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 11 lutego 2019

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki (7 km od Warszawy)

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie Informatyczne lub pokrewne;
  • Znajomość języka Python, oraz co najmniej jednego z: Java, C, CC++;
  • Samodzielność, odpowiedzialność;
  • Znajomość zagadnień związanych z Uczeniem Maszynowym
  • Znajomość Sieci Neuronowych (ANN)
  • Umiejętność programowania
  • Umiejętność znajdowania niestandardowych rozwiązań, kreatywność
  • Umiejętności analityczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z użyciem uczenia maszynowego
  • Znajomość TensorFlow, Keras;
  • Doświadczenie w robotyce lub programowaniu mikroprocesorów;
  • Znajomość języka angielskiego
  • Tytuł Magistra lub Doktora

Zadania przyszłego pracownika:

Przynajmniej jedno z:
a) Praca nad modelami Deep Learning i Machine Learning
b) Praca nad tworzeniem zbiorów danych do wykorzystania w uczeniu maszynowym
c) Wdrażanie i praca nad testowaniem programów z użyciem metod deep learning i uczenia maszynowego
d) Praca nad oprogramowaniem do systemów autonomicznych

Dokumenty proszę nadsyłać na poniższy adres wskazując stanowisko pracy
rekrutacja@wb.com.pl

prosimy o dopisanie klauzuli:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach ?Grupy WB?. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: l.ponder@wb.com.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.