SPECJALISTA UCZENIA MASZYNOWEGO w Zakładzie Sztucznej Inteligencji

WB Electronics, Warszawa Added 12 października 2023

SPECJALISTA UCZENIA MASZYNOWEGO
w Zakładzie Sztucznej Inteligencji

MIEJSCE PRACY: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • Planowanie i realizacja procesu B+R w opracowywaniu nowych rozwiązań z zakresu Sztucznej Inteligencji,
  • Projektowanie, testowanie, wdrażanie i utrzymywanie produktów opartych o algorytmy uczenia maszynowego, deep learning,  modele predykcyjne i inne techniki analityczne,
  • Tworzenie zbiorów danych do wykorzystania w uczeniu maszynowym we współpracy z zespołem pracującym nad jakością danych,
  • Opracowywanie rozwiązań związanych z analizą lub fuzją różnych rodzajów danych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Bardzo dobra umiejętność programowania, znajomość języka Python oraz narzędzi związanych z pracą nad DNN,
  • Co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie w pracy związanej z uczeniem modeli z dziedziny Machine Learning i Deep Learning,
  • Znajomość teoretycznej strony Uczenia Maszynowego i Sztucznych Sieci Neuronowych,
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z użyciem uczenia maszynowego,
  • Doświadczenie w dziedzinie Computer Vision, lub znajomość narzędzi używanych przy Big Data, baz danych (SQL) oraz popularnych formatów i struktur danych używanych w uczeniu maszynowym,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów (problem solving),
  • Umiejętności analityczne, odpowiedzialność i proaktywność,

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka C++,
  • Doświadczenie w pracy nad urządzeniami wbudowanymi i w transferowaniu modeli uczenia maszynowego na urządzenia wbudowane

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)