Specjalista Uczenia Maszynowego

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 11 lutego 2019

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista Uczenia Maszynowego

Poszukujemy kandydatów z różnym poziomem doświadczenia na stanowiska: Młodszy Specjalista, Specjalista I i II stopnia.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/matematyczne lub pokrewne
  • Umiejętność programowania, znajomość języka Python, C, C++
  • Wysoki poziom samodzielności, odpowiedzialność
  • Znajomość zagadnień związanych z Uczeniem Maszynowym i Deep Learning
  • Znajomość podstaw statystyki
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z użyciem uczenia maszynowego
  • Doświadczenie w dziedzinie Computer Vision
  • Znajomość TensorFlow, Keras i innych narzędzi używanych w uczeniu maszynowym;
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w programowaniu autopilota
  • Doświadczenie w pracy ze zdjęciami satelitarnymi

Zadania przyszłego pracownika (przynajmniej jedno z):
a) Praca nad modelami Deep Learning i Machine Learning
b) Praca nad tworzeniem zbiorów danych do wykorzystania w uczeniu maszynowym
c) Wdrażanie i praca nad testowaniem programów z użyciem metod Deep Learning i uczenia maszynowego
d) Praca nad oprogramowaniem do systemów autonomicznych

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie międzynarodowej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość dofinansowania karty Multisport
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Dokumenty proszę nadsyłać na poniższy adres:

rekrutacja@wb.com.pl z dopiskiem: SpecjalistaML

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: l.ponder@wb.com.pl.

prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Grupę WB dostępnych jest na stronie internetowej http://www.wbgroup.pl/pl/polityka-prywatnosci