Technik produkcji

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 13 maja 2019

WB Electronics S.A. to polski producent nowoczesnych technologii specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań dla wojska.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Produkcji.

Zakres zadań:

  • Produkcja lotniczych struktur kompozytowych.
  • Opracowywanie procesu technologicznego, tj. dokumentacji warsztatowej, dobór parametrów, itp.
  • Przygotowywanie materiałów, przyrządów i narzędzi przed procesem produkcyjnym.
  • Definiowanie zapotrzebowania na materiały, przyrządy i narzędzia.
  • Praca z dokumentacją konstrukcyjną.
  • Serwis i naprawa lotniczych struktur kompozytowych.
  • Obsługa maszyn CNC.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego.
  • Doświadczenia w produkcji kompozytów lotniczych.
  • Znajomości rysunku technicznego.
  • Umiejętności organizacji pracy.
  • Dynamizmu w działaniu i zaangażowania.
  • Komunikatywności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy

Dokumenty proszę nadsyłać na poniższy adres wskazując stanowisko pracy rekrutacja@wb.com.pl

prosimy o dopisanie klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: l.ponder@wb.com.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.