Technolog mechanik

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 1 lipca 2021

WB Electronics poszukuje pracownika na stanowisko Technolog mechanik
Obowiązki
– opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej
– konstruowanie oprzyrządowania technologicznego
– nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych
– optymalizacja procesów produkcyjnych
Wymagania
– studia wyższe o kierunku mechanicznym
– znajomość środowiska CAD 3D – Solid Works
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– podstawowa znajomość elektroniki będzie dodatkowym atutem
– umiejętność pracy w zespole
– silna motywacja
– zaangażowanie w pracę
– umiejętność kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy
– pracę nad innowacyjnymi projektami w profesjonalnym zespole
– możliwość rozwoju zawodowego
– szkolenia i kursy
Prosimy o przysyłanie CV na adres: rekrutacja@wb.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe mogą być udostępnione Współadministratorom danych osobowych w ramach „Grupy WB”. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres Inspektora Ochrony Danych: IOD@wb.com.pl