Test Developer

3City Electronics, Gdańsk Added 30 stycznia 2019

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: Test Developer.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych systemów wbudowanych i oprogramowania
  • rozwijanie testów automatycznych w ramach prac projektowych
  • przygotowywanie stanowisk testowych
  • konfigurowanie i utrzymywanie maszyn testowych
  • rozwijanie narzędzi i poznawanie nowych technologii usprawniających testy
  • ścisła współpraca z działami oprogramowania i projektowania
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • administracja środowiskiem Linux

Oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej znajomości języka python lub innego języka obiektowego
  • znajomości systemu kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux

mile widziane:

  • doświadczenie w używaniu platform testowych (np. Robot Framework)
  • znajomość zagadnienia wirtualizacji i narzędzi takich jak Docker, KVM, VirtualBox
  • podstawowa wiedza na temat zagadnień sieciowych
  • umiejętność rozwijania oprogramowania dla systemów wbudowanych

Gwarantujemy:

  • stabilną prace w młodym, zgranym zespole
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system motywacyjny
  • duży rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • karty MultiSport
  • prywatne ubezpieczanie medyczne
  • umowę o pracę, elastyczne godziny pracy

3City Electronics Sp z o.o. działa na rynku od 2013 roku. Oferujemy usługi z zakresu projektowania elektroniki i mechaniki, tworzenia oprogramowania oraz produkcji, testowania i certyfikacji urządzeń elektronicznych.

Specjalizujemy się w tworzeniu komputerów przemysłowych i rozwiązań IoT opartych o procesory w architekturze x86 Intel oraz ARM. Z wielką pasją angażujemy się w rozwój pomysłów naszych klientów oraz tworzymy własne platformy referencyjne. Stosujemy najnowsze technologie, dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo informacji, zarządzamy procesem projektowym w oparciu o uznane metodologie. Nasze usługi i innowacyjne rozwiązania znajdują zastosowanie na całym świecie. Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie.

W październiku 2018 roku dołączyliśmy do WB Group, w której znajdują się między innymi takie firmy jak WB Electronics, Radmor, Arex, które dzięki technologii, stabilności i niezawodności swoich rozwiązań od wielu lat tworzą historię rynku przemysłowego.