Test Developer

3City Electronics, Gdańsk Added 30 stycznia 2019

3City Electronics Sp z o.o. działa na rynku od 2013 roku. Oferujemy usługi z zakresu projektowania elektroniki i mechaniki, tworzenia oprogramowania oraz produkcji, testowania i certyfikacji urządzeń elektronicznych.

Specjalizujemy się w tworzeniu komputerów przemysłowych i rozwiązań IoT opartych o procesory w architekturze x86 Intel oraz ARM. Z wielką pasją angażujemy się w rozwój pomysłów naszych klientów oraz tworzymy własne platformy referencyjne. Stosujemy najnowsze technologie, dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo informacji, zarządzamy procesem projektowym w oparciu o uznane metodologie. Nasze usługi i innowacyjne rozwiązania znajdują zastosowanie na całym świecie. Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie.

W październiku 2018 roku dołączyliśmy do WB Group, w której znajdują się między innymi takie firmy jak WB Electronics, Radmor, Arex, które dzięki technologii, stabilności i niezawodności swoich rozwiązań od wielu lat tworzą historię rynku przemysłowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: Test Developer.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych systemów wbudowanych i oprogramowania
  • rozwijanie testów automatycznych w ramach prac projektowych
  • przygotowywanie stanowisk testowych
  • konfigurowanie i utrzymywanie maszyn testowych
  • rozwijanie narzędzi i poznawanie nowych technologii usprawniających testy
  • ścisła współpraca z działami oprogramowania i projektowania
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • administracja środowiskiem Linux

Oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowej znajomości języka python lub innego języka obiektowego
  • znajomości systemu kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux

mile widziane:

  • doświadczenie w używaniu platform testowych (np. Robot Framework)
  • znajomość zagadnienia wirtualizacji i narzędzi takich jak Docker, KVM, VirtualBox
  • podstawowa wiedza na temat zagadnień sieciowych
  • umiejętność rozwijania oprogramowania dla systemów wbudowanych

Gwarantujemy:

  • stabilną prace w młodym, zgranym zespole
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system motywacyjny
  • duży rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • karty MultiSport
  • prywatne ubezpieczanie medyczne
  • umowę o pracę, elastyczne godziny pracy

W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą
w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Dostęp do danych osobowych mogą mieć podmioty, które przetwarzają dane w naszym imieniu, w szczególności oferujące nam wsparcie teleinformatyczne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Jeżeli wyrazi Pani/Pan wyżej wskazaną zgodę, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody oraz inne prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail Inspektora Ochrony Danych:l.ponder@wb.com.pl.

Podanie danych i wyrażenie zgody, o której mowa powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).