Test Team Leader

3City Electronics, Gdańsk Added 7 maja 2019

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: Test Team Leader.

Zakres obowiązków:

  • planowanie, przydzielanie i realizacja zadań projektowych dotyczących testowania systemów wbudowanych
  • dobór technologii testowania w ramach prac projektowych
  • wsparcie merytoryczne członków zespołu
  • ścisła współpraca z PMO i inżynierami z działów software i hardware
  • kontakty z klientami zewnętrznymi m. in. w celu sprecyzowania wymagań projektowych
  • odpowiedzialność za testy systemowe wytworzonych produktów / prototypów
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych systemów wbudowanych i oprogramowania
  • rozwijanie testów automatycznych w ramach prac projektowych
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej

Oczekujemy:

  • 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka python lub innego języka obiektowego
  • znajomości systemu kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux
  • doświadczenia w używaniu nowoczesnych platform testowych
  • znajomości zagadnienia wirtualizacji
  • znajomości zagadnień zw. z Test-driven Development i Continuous Integration

mile widziana znajomość:

  • zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania wbudowanego
  • metodologii Agile i Scrum
  • narzędzi takich jak Docker, KVM, VirtualBox, Robot Framework

Gwarantujemy:

  • stabilną prace w młodym, zgranym zespole
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach
  • kontakt z najnowszymi technologiami
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny
  • duży rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • karty MultiSport
  • prywatne ubezpieczanie medyczne
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • umowę o pracę, elastyczne godziny pracy

3City Electronics Sp z o.o. działa na rynku od 2013 roku. Oferujemy usługi z zakresu projektowania elektroniki i mechaniki, tworzenia oprogramowania oraz produkcji, testowania i certyfikacji urządzeń elektronicznych.

Specjalizujemy się w tworzeniu komputerów przemysłowych i rozwiązań IoT opartych o procesory w architekturze x86 Intel oraz ARM. Z wielką pasją angażujemy się w rozwój pomysłów naszych klientów. Stosujemy najnowsze technologie, dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo informacji, zarządzamy procesem projektowym w oparciu o uznane metodologie. Nasze usługi i innowacyjne rozwiązania znajdują zastosowanie na całym świecie. Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie.

W październiku 2018 roku dołączyliśmy do WB Group, w której znajdują się między innymi takie firmy jak WB Electronics, Radmor, Arex – które dzięki technologii, stabilności i niezawodności swoich rozwiązań od wielu lat tworzą historię rynku przemysłowego.

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@3CityElectronics.com

Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
Jeżeli wyrażają Państwo zgodę, prośmy również o dopisek: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 3City Electronics Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (ul. Abrahama 1A/5.02-5.05, 80-307 Gdańsk).
Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres administratora danych lub drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@3CityElectronics.com

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Grupę WB dostępnych jest na stronie internetowej http://www.wbgroup.pl/pl/polityka-prywatnosci