EKSPERT DS. SPRAWOZDAWCZOŚCI

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 27 lutego 2024

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES ZADAŃ:

  • Analiza i weryfikacja poprawności przesyłanych raportów oraz uzgadnianie pakietów konsolidacyjnych
  • Uzgadnianie rozrachunków między spółkami w Grupie
  • Przygotowywanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w raportowaniu/audycie/księgowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz prawa podatkowego (VAT, CIT)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office – Excel
  • Uporządkowane podejście do obowiązków oraz terminowość w działaniu
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość IFRS

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)