POLCAM

POLCAM

Lider na rynku producentów zaawansowanych systemów wideorejestratorów, systemów radarowych do pomiaru prędkości i automatycznego mandatowania.

POLCAM

Od 2001 roku POLCAM specjalizuje się w instalacji rejestratorów video na użytek służb mundurowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, w 2004 roku, jako pierwsza polska spółka i jedna z pierwszych na świecie, POLCAM stworzyła rozwiązanie oparte na cyfrowej metodzie rejestracji materiałów, w tym pomiarze prędkości –  Video wewnątrzpojazdowe POLCAM PC2006, wykorzystujące technologię stałego zapisu video na urządzeniach do cyfrowego przechowywania danych, co pozwala na uzyskanie dłuższych, lepszej jakości materiałów. Efektem działa POLCAM było zastąpienie przez służby policyjne taśm VHS pojedynczym dyskiem twardym, co w praktyce oznaczało wprowadzenie ery cyfrowej do polskiej drogówki. POLCAM zainstalowała i terminowo serwisuje ponad 800 systemów w pojazdach i motocyklach na całym świecie.

Certyfikaty
Zespół projektowy POLCAM tworzy wysokiej klasy, niezawodne oprogramowanie i sprzęt testowane zgodnie z wymaganymi procedurami. Doświadczeni inżynierowie spółki dbają o proces produkcyjny, zapewniając zgodność ze standardami oraz regulacjami wszystkich światowych instytucji.

Kompetencje
Współpracę z POLCAM doceniają partnerzy biznesowi na całym świecie – zarówno firmy prywatne, jak i instytucje państwowe. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej klasy sprzętu i oprogramowania do produkcji i analizy materiałów foto i wideo, które dopasowuje do indywidualnych potrzeb klienta.

Krystian Kaczyński – Prezes Spółki

Roman Musiał – Wiceprezes Spółki

Skontaktuj się z nami

PolCam Systems Sp. z o.o.

Plutonu Torpedy 27A
02-495 Warsaw
Poland

NIP: 5222958812

REGON: 142548848

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

KRS: 0000362958

W.K.Z: 200 000,00 ZŁ

BDO: 000148176