POLCAM

Polcam – zaawansowane systemy pomiaru prędkości i mandatowania

POLCAM

Lider na rynku pomiaru prędkości i automatycznego mandatowania na drogach.

POLCAM

Lider na rynku technologii pomiaru prędkości i mandatowania – Polcam to innowacyjna spółka skupiająca grupę specjalistów, tworzących specjalizowane systemy pomiaru prędkości, automatycznego mandatowania, czy systemy wykrywania wykroczeń drogowych i monitoringu.

Polcam to grupa pasjonatów i konstruktorów, których celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego. Innowacyjność zespołu PolCam stanowi przekonanie, że nowoczesne technologie pomiaru prędkości, mandatowania i nadzoru ruchu drogowego mogą poprawić bezpieczeństwo kierowców i pieszych.

Wprowadzenie polskiej „drogówki” w XXI wiek

PolCam Systems jest dziś liderem instalacji prędkościomierzy kontrolnych na użytek służb mundurowych. Założyciele firmy, jako pierwsi w Polsce i jedni z nielicznych na świecie, opracowali własny prędkościomierz kontrolny, oparty o cyfrowy zapis materiału wideo. Efektem tego działania było wprowadzenie ery cyfrowej do polskiej „drogówki” i zastąpienie przez służby mundurowe pudeł z kasetami VHS dyskiem twardym. Dzięki temu krajowe służby dysponują najnowocześniejszym sprzętem do pomiaru prędkości i mandatowania.

Założona w 2010 roku spółka PolCam Systems – krajowy lider na rynku pomiaru prędkości i mandatowania, wyprodukowała jeden z pierwszych fotoradarów wykorzystujących technologię 3D, polegającą na śledzeniu i mierzeniu prędkości do 32 pojazdów w tym samym czasie. Urządzenie jest odporne na dostępne na rynku antyradary i tworzy system, który oprócz mierzenia prędkości, zapisuje inne wykroczenia dotyczące uczestników ruchu drogowego.

Obecnie w ofercie spółki są cenione przez klientów rozwiązania oferujące automatyczny pomiar prędkości i mandatowanie typu SmartEye, SVAN, czy system BackOffice.

W chwili obecnej w użyciu znajduje się ponad 1000 systemów produkcji PolCam na całym świecie.

Lider światowej klasy technologii

PolCam w dalszym ciągu rozwija się i prowadzi prace nad kolejnymi urządzeniami wykorzystując najnowsze dostępne technologie pomiaru prędkości, mandatowania i nadzoru ruchu drogowego i unowocześniając dotychczas stosowane systemy.

Zespół projektowy PolCam tworzy oprogramowanie pomiaru prędkości i mandatowania i sprzęt według zasady „jeśli można zrobić coś lepiej, to trzeba to zrobić”. Stawiane przed konstruktorami wymogi i potrzeby klientów, standardy określane przez szereg instytucji na całym świecie oraz bogate doświadczenie napędza ich do ciągłego rozwoju, unowocześniania produktów i tworzenia nowych.

Współpracę z PolCam doceniają partnerzy biznesowi na całym świecie, którzy często wracają z informacją zwrotną, która przekuta zostaje w nowe pomysły na przyszłość.

Zobacz video

Krystian Kaczyński – Prezes Spółki

Roman Musiał – Wiceprezes Spółki

Skontaktuj się z nami

PolCam Systems Sp. z o.o.

Plutonu Torpedy 27A
02-495 Warsaw
Poland

e-mail: info@polcam.com

Tel.: +48 22 8464600

NIP: 5222958812

REGON: 142548848

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

KRS: 0000362958

W.K.Z: 200 000,00 ZŁ

BDO: 000148176