MindMade

MindMade

MindMade to firma technologiczna realizująca specjalistyczne rozwiązania w obszarach bezpieczeństwa publicznego i łączności specjalnej

MIndMade

Spółka MindMade, jest centrum technologicznym w ramach grupy kapitałowej WB, specjalizującą się w zaawansowanych technologicznie mobilnych systemach łączności bezprzewodowych, projektowanych do zastosowań w komunikacji specjalnej oraz M2M w tym także szyfrowanej łączności specjalnej. Działalność spółki obejmuje projektowanie i produkcję urządzeń elektronicznych oraz systemów kierowanych na rynek specjalny (administracja publiczna, służby bezpieczeństwa publicznego, służby odpowiedzialne za ochronę infrastruktury krytycznej).

Drugim obszarem działalności spółki, są zaawansowane perymetryczne systemy ochrony rozległych obszarów i obiektów infrastruktury krytycznej bazujące na algorytmach sztucznej inteligencji.

Trzecim obszarem specjalizacji spółki są zaawansowane rozwiązania zabezpieczenia łączności. Firma oferuje autorskie rozwiązania i produkty, jak również realizuje projekty we współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz projektuje rozwiązania dostosowane do specyficznych konkretnego Klienta.

Jako lider w obszarze zaawansowanych rozwiązań w sektorze technologii bezprzewodowych w komunikacji specjalnej, uczenia maszynowego, transferu informacji oraz cyberbezpieczeństwa w transmisji danych, zespół naszych specjalistów z powodzeniem wdrożył do produkcji oraz oferuje dla najbardziej wymagających Klientów następujące systemy i rozwiązania:

  • Specjalizowane systemy teleinformatyczne wraz z pełnym oprogramowaniem wbudowanym, systemowym i aplikacyjnym.
  •  Systemy ochrony perymetrycznej obszarów wielkopowierzchniowych i obiektów infrastruktury krytycznej.
  • Bezpieczne i redundantne systemy transmisji (głos, dane, video) z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych w różnych technologiach komunikacyjnych.
  • Systemy zdalnego pozyskiwania danych i sterowania dla rozwiązań M2M, takich jak: automatyka przemysłowa, AMI, SmartGrid, SCADA, IoT, ITS, CCTV, inteligentnych budynków, kontroli dostępu oraz systemów alarmowych.
  • Rozwiązania pozwalające na bezstykową transmisję danych i energii w warunkach ekstremalnych.
  • Systemy zabezpieczające ciągłość i dostępność komunikacji oraz transmisji danych w różnorodnych sieciach: PSTN, ISDN, GSM, 3G, 4G, 5G, IP i satelitarnych.
  • Zaawansowane algorytmy zabezpieczające transmisję danych

Zespół specjalistów MindMade, w toku swojej działalności zyskał unikalne kompetencje, dzięki którym może oferować najbardziej wymagającym klientom projektowanie i wdrożenia kompletnych, bezpiecznych rozwiązań systemowych, w obszarach bezpieczeństwa publicznego i ochrony infrastruktury krytycznej.

Kariera w MindMade

Jeżeli chciałbyś pracować w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, dołącz do naszego zespołu.

Skontaktuj się z nami

MindMade Sp. z o.o.

Plac Konstytucji 3, 00-647 Warszawa, Polska

biuro@mindmade.pl

http://www.mindmade.pl

tel./fax (+48) 22 627 66 96

NIP: 7010261220

REGON: 142608303

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

KRS: 0000369320

W.K.Z.: 6 143 850,00 PLN

BDO: 000005234