MINDMADE

MINDMADE

MINDMADE to firma technologiczna realizująca specjalistyczne rozwiązania w obszarach wojskowych, energetyki, przemysłu i infrastruktury.

MIndMade

MINDMADE Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie zaawansowanych technologicznie mobilnych systemów bezprzewodowych, projektowanych do zastosowań w komunikacji specjalnej oraz M2M.

Drugim obszarem specjalizacji spółki są zaawansowane rozwiązania kryptograficzne. Jej działalność obejmuje projektowanie i produkcję urządzeń elektronicznych oraz systemów kierowanych na rynek specjalny (administracja publiczna, służby mundurowe, zaawansowane technologie przemysłowe).

Firma oferuje autorskie rozwiązania i produkty, jak również realizuje projekty we współpracy z partnerami zewnętrznymi lub dedykowane do zapotrzebowań konkretnego Klienta.

Dysponując kompetencjami i doświadczeniami w zakresie rozwoju, produkcji i wdrażania zaawansowanych autorskich rozwiązań, MINDMADE stanowi zaplecze badawczo-rozwojowe w projektach GRUPY WB w ramach swojej specjalizacji.

Spółka MINDMADE stanowi w GRUPIE WB inżynierskie centrum technologiczne, skupiające najwyższej klasy specjalistów w takich obszarach technologicznych jak: kryptografia, cyberbezpieczeństwo, szyfrowana łączność specjalna oraz systemy łączności komórkowej.

Zespół specjalistów MINDMADE w toku swojej działalności zyskał unikalne kompetencje, dzięki którym może oferować projektowanie i wdrożenia kompletnych urządzeń oraz systemów transmisji głosu, obrazu i danych, wraz z zaawansowanymi algorytmami ochrony kryptograficznej.

Jako lider w obszarze zaawansowanych rozwiązań w sektorze technologii bezprzewodowych w komunikacji specjalnej, transferu informacji oraz cyberbezpieczeństwa w transmisji danych, zespół naszych specjalistów z powodzeniem wdrożył do produkcji oraz oferuje dla najbardziej wymagających Klientów następujące systemy i rozwiązania:

  • Systemy wbudowane, elektronika specjalna klasy 24/7/365.
  • Specjalizowane systemy teleinformatyczne wraz z pełnym oprogramowaniem wbudowanym, systemowym i aplikacyjnym.
  • Bezpieczne i redundantne systemy transmisji (głos, dane, video) z wykorzystaniem sieci bezprzewodowych w różnych technologiach komunikacyjnych.
  • Systemy zdalnego pozyskiwania danych i sterowania dla rozwiązań M2M, takich jak: automatyka przemysłowa, AMI, SmartGrid, SCADA, IoT, ITS, CCTV, inteligentnych budynków, kontroli dostępu oraz systemów alarmowych.
  • Rozwiązania dedykowane bezstykowej transmisji danych i energii w warunkach ekstremalnych.
  • Systemy zabezpieczające ciągłość i dostępność komunikacji oraz transmisji danych w różnorodnych sieciach: PSTN, ISDN, GSM, 3G, 4G, IP i satelitarnych.
  • Zaawansowane algorytmy kryptograficzne.
  • Systemy ochrony obiektów i infrastruktury krytycznej.
  • Zaawansowane rozwiązania do zastosowań w obszarze pomiarów przemysłowych.

Kariera w MindMade

Jeżeli chciałbyś pracować w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, dołącz do naszego zespołu.

Skontaktuj się z nami

MindMade Sp. z o.o.

Plac Konstytucji 3, 00-647 Warszawa, Polska

biuro@mindmade.pl

http://www.mindmade.pl

tel./fax (+48) 22 627 66 96

NIP: 7010261220

REGON: 142608303

SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

KRS: 0000369320

W.K.Z.: 3.143.850,00 PLN

BDO: 000005234