KIEROWNIK DZIAŁU AWIONIKI

WB Electronics, Macierzysz Added 26 lutego 2024

MIEJSCE PRACY: Macierzysz

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zarządzanie pracą ok. 12 osobowego, multidyscyplinarnego działu wytwarzania oprogramowania (zespoły bare-metal embedded C++, linux C++, PC .NET, testerzy)
  • Planowanie i weryfikacja zadań na bazie ustalonych priorytetów, aktualnie prowadzonych prac B+R oraz zgłoszeń przychodzących od użytkowników
  • Współpraca z analitykami, elektronikami, operatorami BSP (wewnętrzni użytkownicy)
  • Analiza wysokopoziomowych (funkcjonalnych) wymagań i ich rozbijanie na zadania dla poszczególnych pracowników działu
  • Współtworzenie koncepcji architektonicznej projektów/systemów
  • Doskonalenie procesów organizujących pracę w dziale
  • Wdrażanie dobrych praktyk programistycznych wypracowanych w organizacji lub zaproponowanych przez siebie
  • Analizowanie i ocenianie wyników pracy zespołu na potrzeby optymalizacji procesów organizacyjnych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  • Doświadczenie w korzystaniu z nowoczesnych technik i metodyk zarządzania wytwarzaniem oprogramowania
  • Duża samodzielność
  • Umiejętność komunikacji z podwładnymi jak i przełożonymi
  • Znajomość angielskiego

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie z technikami CI/CD
  • Wcześniejsze doświadczenia w roli programisty
  • Znajomość narzędzia Redmine
  • Wykształcenie techniczne i/lub doświadczenie w pracy z oprogramowaniem dla urządzeń wbudowanych (embedded)
  • Doświadczenie w pracy z systemami BSP (Bezzałogowe Systemy Powietrzne)

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)