KONSTRUKTOR LOTNICZY

WB Electronics, Macierzysz Added 1 marca 2024

MIEJSCE PRACY: Macierzysz

ZAKRES ZADAŃ:

  • Projektowanie bezzałogowych statków powietrznych (stałopłatów) oraz mechanizmów precyzyjnych
  • Przeprowadzanie symulacji CFD
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej
  • Wdrażanie i nadzór nad wstępną produkcją i montażem bezzałogowych statków powietrznych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Wykonywanie prac rozwojowych przy prototypach
  • Montaż urządzeń prototypowych
  • Udział w testach i badaniach bezzałogowych statków powietrznych
  • Współpraca z podwykonawcami elementów mechanicznych

WYMAGANIA:

  • Studiów wyższych o kierunku mechanicznym (lotnictwo, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Znajomości i doświadczenia z mechaniki materiałów kompozytowych
  • Znajomości oprogramowania CAD 3D (preferowana znajomość SolidWorks
  • Znajomości programu Ansys Fluent oraz SolidWorks Simulation
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Zdolności manualnych
  • Profesjonalnego podejścia do pełnionych obowiązków
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy w zespole oraz szybkiego rozwiązywania problemów
  • Silnej motywacji i chęci rozwoju

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)