Pracownik produkcji

WB Electronics, Warszawa Added 10 grudnia 2020

Pracownik Produkcji w WB Electronics S.A. będzie częścią interdyscyplinarnego zespołu odpowiedzialnego za projektowanie i integrację systemów magazynowania energii. Pracownik będzie odpowiedzialny za prace przy produkcji modułów bateryjnych oraz inne prace warsztatowe.

Obowiązki:

  • montaż modułów bateryjnych, praca z ogniwami akumulatorowymi,
  • obsługa narzędzi i urządzeń związanych z procesem produkcyjnym,
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej produkcji,
  • dbanie o porządek na terenie zakładu,
  • wsparcie w działaniach zespołu.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia energetyczne – świadectwo kwalifikacji grupy 1 w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu urządzeń elektroenergetycznych do 1kV będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i definiowania priorytetów zadań,
  • silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • uczciwość, skrupulatność, dokładność, cierpliwość,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • pracę nad innowacyjnymi projektami w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • pakiety socjalne i medyczne,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole, w którym wyznajemy zasadę wzajemnego szacunku,
  • dogodną lokalizację blisko P+R Al. Krakowska.

Dokumenty z dopiskiem „EVD-PP” proszę przesyłać na adres: rekrutacja@wb.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku podania w CV większej ilości danych osobowych, niż wynika to z przepisów prawa (art. 22 Kodeksu pracy Dz.U. z 2018 r., poz. 108), prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie WB Electronics Spółka Akcyjna z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO. Dostęp do danych osobowych mogą mieć podmioty, które przetwarzają dane w naszym imieniu, w szczególności oferujące nam wsparcie teleinformatyczne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.