SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 6 marca 2024

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES ZADAŃ:

  • Prowadzenie rachunkowości Spółek z Grupy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Weryfikacja oraz terminowe wprowadzenie dokumentów księgowych
  • Prawidłowe prowadzenie wszelkich działań rachunkowych opartych na aktualnie obowiązujących przepisach prawa
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT
  • Sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki oraz Urzędami Skarbowymi
  • Terminowe raportowanie zgodnie z grupowymi standardami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość UoR oraz prawa podatkowego
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dokładność, skrupulatność, komunikatywność, gotowość do nauki i proaktywność w działaniu
  • Znajomość oprogramowania Comarch Optima oraz SAP BO będą dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)