SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

WB Electronics, Warszawa Added 23 stycznia 2024

MIEJSCE PRACY: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń z obsługi produktów firmy,
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych i dydaktycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji oraz ewidencji z odbytych szkoleń,
  • Współpraca z innymi Działami firmy w zakresie przygotowywania zakresu szkoleń,
  • Wsparcie zespołu R&D w testowaniu, uruchamianiu oraz wdrażaniu systemów teleinformatycznych,
  • Pogłębianie wiedzy z zakresy środowiska pracy produktów firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w warunkach poligonowych,
  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej oraz chęć dalszego samokształcenia,
  • Komunikatywność, umiejętność prezentacji,
  • Prawo jazdy kat. B,

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia szkoleń,
  • Znajomość branży i środowiska wojskowego.

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)