Technik elektronik

Flytronic, Gliwice Added 3 lipca 2018

FLYTRONIC – dynamiczna i nowoczesna firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją kompleksowych systemów bezzałogowych. Spółka koncentruje się na zagadnieniach związanych
z bezzałogowymi statkami latającymi (FlyEye, Łoś, Manta), systemami komunikacji pokładowej i przetwarzania informacji, awioniką, radiolinią oraz stacjami kierowania i kontroli odpowiedzialnymi za sterowanie systemem i komunikację z użytkownikiem poszukuje obecnie  pracownika do wzmocnienia Działu Elektroniki, który może się wykazać znajomością jak największej liczby zagadnień z poniższej listy:

Zakres obowiązków:

montaż ręczny PCB (pastowanie, układanie elementów, lutowanie,
naprawa, wymiana, inspekcja, poprawa poprodukcyjnych elementów elektronicznych,
wytwarzanie wiązek kablowych.

Wymagania:

wykształcenie zawodowe bądź techniczne elektroniczne lub pokrewne,
wysokie umiejętności lutowania układów SMD (obudowa 0402 i BGA) oraz THT,
doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
znajomość obsługi maszyn do automatycznego montażu PCB będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnym miejscu pracy,
możliwość rozwoju zawodowego i samodzielność działania,
atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy,
szeroki zakres świadczeń pozapłacowych.

Jeśli interesuje Cię praca związana z najnowszymi technologiami w zakresie oprogramowania i elektroniki, możliwość przetestowania swoich rozwiązań w rzeczywistych warunkach w czasie lotów próbnych
z wykorzystaniem UAV mogłaby być dla Ciebie czymś ekscytującym, jesteś zainteresowany/a wspólną realizacją projektów jako członek zespołów, które tworzyły przemysł UAV w Polsce i są autorami takich systemów jak FlyEye (będący na wyposażeniu m.in. Polskich Sił Zbrojnych) czy Łoś. Zapraszamy do przesyłania CV i listu motywacyjnego na adres: adrianna.stepien@flytronic.pl