TECHNIK/MONTER

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 13 marca 2024

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki

ZAKRES ZADAŃ:

  • Wykonywanie podzespołów w oparciu o zlecenia produkcyjne
  • Montaż podzespołów i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną
  • Wykonywanie napraw sprzętu elektronicznego oraz urządzeń
  • Zapewnienie zgodności instalacji z obowiązującymi przepisami i standardami
  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla innych działów w firmie
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie przepisów BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechatroniczne. elektrotechniczne lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w montażu komponentów elektronicznych (SMD, BGA, THT)
  • Znajomość norm z branży elektronicznej (IPC)
  • Doświadczenie w diagnostyce oraz naprawie urządzeń i podzespołów elektronicznych
  • Umiejętność lutowania ręcznego oraz znajomość komponentów elektronicznych
  • Doskonała zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do organizacji pracy własnej i zarządzania czasem
  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu mechanicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

MILE WIDZIANE:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operator automatów lutowniczych
  • Mile widziana znajomość tematyki urządzeń sieciowych

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)