TECHNIK

WB Electronics, Ożarów Mazowiecki Added 26 lutego 2024

TECHNIK

MIEJSCE PRACY: Ożarów Mazowiecki/Skarżysko Kamienna

ZAKRES ZADAŃ:

  • wykonywanie montażu podzespołów, urządzeń, okablowania oraz elementów mechanicznych
  • wstępne uruchamianie i testowanie urządzeń i systemów
  • wykonywanie drobnych napraw urządzeń i okablowania
  • opracowywanie instrukcji montażu, obsługi i eksploatacji
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych i regulacji parametrów według procedur przewidzianych w dokumentacji technicznej
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych
  • wykonywanie wyznaczonych zadań na wyznaczonych stanowiskach pracy oraz obiektach w siedzibie firmy lub u klienta

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (elektrotechniczne, mechatroniczne lub pokrewne)
  • Zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • Umiejętność lutowania na poziomie podstawowym
  • Umiejętność czytania schematów ideowych i blokowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej montażowej, technologicznej i schematów elektrycznych
  • Umiejętność uruchamiania, testów i napraw według określonych procedur
  • Znajomość komputera, w tym obsługi pakietu Windows i MS Office
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość branży i środowiska wojskowego

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)
LINK DO SKŁADANIA APLIKACJI:
Ożarów Mazowiecki – https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=498efe896e274f5db4cdbc29279f67f8
Skarżysko Kamienna – https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=498efe896e274f5db4cdbc29279f67f8