3CITY ELECTRONICS

3CITY ELECTRONICS

Firma oferuje usługi z zakresu projektowania, programowania, produkcji i testowania urządzeń elektronicznych.

3CITY ELECTRONICS

Szanowni Państwo,

W związku z planowanym połączeniem spółek MindMade Sp. z o.o. oraz 3City Electronics Sp. z o.o. udostępniamy plan połączenia oraz inne wymagane dokumenty

„Połączenie spółek MindMade Sp. z o.o. oraz 3City Electronics Sp. z o.o. – dokumenty do pobrania”

 

Firma 3City Electronics została założona przez grupę przyjaciół i działa na rynku od 2013 roku. Założyciele i pracownicy są związani z branżą elektroniczną od kilkunastu lat. Po roku działalności przedstawiliśmy komputer wielkości karty kredytowej. Doświadczenie zdobyte w wiodących światowych firmach zaowocowało ponad 40-ma zaawansowanymi projektami.

Oferujemy usługi z zakresu projektowania, programowania, produkcji i testowania urządzeń elektronicznych. Z wielką pasją tworzymy urządzenia od pomysłu po etap dostarczania gotowego produktu na rynek wraz z obudową i wymaganymi certyfikatami. Dbamy o najwyższą jakość, bezpieczeństwo powierzanych danych, właściwą ocenę czasu i kosztów prac oraz innowacyjność projektów, które znajdują zastosowanie na całym świecie.

Pobierz ulotkę

Wojciech Rokacz – Prezes Zarządu

 

 

Kluczową wartością 3City Electronics są ludzie.

Nasz zespół tworzą najlepsi trójmiejscy specjaliści, głównie absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadający wieloletnie doświadczenie w projektowaniu elektroniki. Niektórzy z nich są czynnymi wykładowcami i doktorantami na tej uczelni. Swoje umiejętności zdobywali w firmach produkujących zaawansowane urządzenia, sprzedawane z powodzeniem na całym świecie i wyznaczające nowe trendy w technologii. Eksperci 3City Electronics wykorzystują nowoczesne systemy zarządzania oraz innowacyjne rozwiązania projektowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy spełniać coraz wyższe wymagania naszych Klientów.

Tworzymy możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Każdy pracownik jest częścią składową potencjału naszej firmy. Wspólnie stanowimy solidny fundament, na którym budujemy przyszłość.

Naszymi klientami są firmy, które pod własną marką sprzedają produkty i rozwiązania z dziedziny elektroniki użytkowej i przemysłowej. Najczęściej są to producenci elektroniki, integratorzy systemów dla przemysłu i automatyki domowej.

3City Electronics jest certyfikowanym partnerem wiodących światowych producentów elektroniki i dostawców technologii: Intel, Kontron, Legic

Firma mieści się w biznesowej dzielnicy Gdańska – Oliwie. Biura i laboratoria zajmują powierzchnię 650m2. Posiadamy m.in. komorę do badań EMC, drukarkę 3D i frezarkę, laboratorium sieciowe

Nasza firma działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym – od początku działalności jesteśmy członkiem programu „Firma przyjazna naturze”.

3City Electronics jest członkiem Pomorskiego Klastra ICT Interizon skupiającego przedsiębiorców z branży w regionie Pomorza. Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić nasze działania na rynku, rozwijamy w codziennej praktyce ideę społecznej odpowiedzialności biznesu CSR.

Dzielimy się wiedzą i umożliwiamy rozwój studentom i absolwentom, dlatego blisko współpracujemy z Politechniką Gdańską.

Nasi pracownicy zawsze chętnie dołączają się do akcji charytatywnych, w których bierzemy udział.

Promujemy zdrowy tryb życia! Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych pracowników to osoby kochające sport i chętnie ich w tym wspieramy.

Kariera w 3City Electronics

Jeżeli chciałbyś pracować w jednej z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, dołącz do naszego zespołu.


             Kariera


       Dla studentów

Skontaktuj się z nami

Adres:

3City Electronics Sp. z o.o.

Ul. Abrahama 1A lok. 5.05

80-307 Gdańsk, Polska

NIP: PL 957-10-68-697

REGON: 221864608

SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO
REJESTRU SĄDOWEGO

KRS: 0000461286

W.K.Z. 1 466 000,00 ZŁ

BDO: 000009547

 

Sekretariat:

tel.: +48 58 765 01 48

e-mail: biuro@3CityElectronics.com

Dział sprzedaży i marketingu:

Artem Rabinovitch

Director of Sales and Marketing

tel.: +48 785 243 030

e-mail: artem.rabinovitch@3CityElectronics.com

 

Facebook

LinkedIn