ASYSTENT/KA ZAKŁADU

WB Electronics, Warszawa Added 27 marca 2024

MIEJSCE PRACY: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi administracyjnej Zakładu
  • Prowadzenie rejestru dokumentów księgowych
  • Prowadzenie magazynów Zakładu (przyjmowanie, magazynowanie, przygotowywanie do wydania i dalszej produkcji, wydanie oraz nadzór nad zmagazynowanymi elementami, wyrobami, urządzeniami Zakładu)
  • Zabezpieczenie powierzonego mienia przed zniszczeniem, kradzieżą i niegospodarnością
  • Obsługa magazynowego systemu informatycznego
  • Prowadzenie zaopatrzenia Zakładu na podstawie zleceń zakupu i zleceń produkcji w systemie informatycznym oraz na wewnętrzne potrzeby Zakładu (umeblowanie, art. biurowe, spożywcze i przemysłowe, drobne usługi, bieżący serwis itp.)
  • Analizowanie rynku dostawców i prowadzenie negocjacji jakościowych, terminowych i cenowych
  • Sporządzanie zestawień i raportów
  • Dbanie o ogólną estetykę pomieszczeń wspólnych Zakładu i przygotowywanie sali konferencyjną na spotkania
  • Archiwizowanie dokumentacji Zakładu
  • Organizowanie podróży służbowych, przygotowywanie dokumentacji delegacyjnych, zaliczki, rezerwacja hoteli, zakup biletów na środki transportu zbiorowego
  • Odbieranie i wysyłanie korespondencji pocztowej
  • Ewidencjonowanie osób wchodzących do Zakładu
  • Odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych
  • Ewidencjonowanie wydań pojazdu służbowego
  • Współpraca z osobą odpowiedzialną za flotę samochodów w WB Electronics w zakresie utrzymania pojazdu służbowego Zakładu w sprawności i zdatności (aktualność badań technicznych, ubezpieczenia itp.)
  • Współpraca z Menażerami Projektów i Kierownikami Działów w Zakładzie

MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii, zarządzania, logistyki lub pokrewnych
  • Znajomość systemu SAP i oprogramowania MS Office
  • Otwartość na nowe technologie

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Kultura osobista i poprawność językowa
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z przyjmowanymi interesantami i prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej w ramach prowadzonego zaopatrzenia
  • Dyskretność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produkty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla Pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)